OXYBRAZJA

Peeling wodno, wykorzystujący powstały pod ciśnieniem strumień powietrza z rozproszonymi kroplami soli fizjologicznej. Po zabiegu skóra jest oczyszczona i ma wyraźnie zdrowszy wygląd, zabieg wygładza i wyrównuje naskórek, dodatkowo nawadnia go i poprawia jego koloryt. Skóra jest wyraźnie odmłodzona, a płytkie zmarszczki stają się mniej widoczne. Poprawia się również jędrność oraz mikro-krążenie skóry. Może być stosowana samodzielnie lub jako wstęp do innych zabiegów pielęgnacyjnych, ułatwiając przenikanie substancji aktywnych.

DLA KOGO?

Dla cery trądzikowej, naczyniowej, z przebarwieniami, cera tłusta, łojotokowa, z zaskórnikami, skóra z rozszerzonymi porami.

PRZEBIEG ZABIEGU

Zabieg jest całkowicie bezbolesny. Polega na zbliżeniu głowicy do naskórka na odległość około 0,5-1 cm i nadmuchiwaniu soli fizjologicznej z tlenem. Osoba poddawana zabiegowi odczuwa na skórze powiew wilgotnego powietrza. Prawidłowo wykonany zabieg jest nieinwazyjny i nie wyłącza z codziennej aktywności, a efekt jest widoczny od razu. Zabieg szczególnie polecany w okresie wiosenno – letnim.

CZĘSTOTLIWOŚĆ

Seria 3-5 zabiegów wykonywanych 2 tygodnie.

REZULTATY

Skóra jest rozjaśniona, napięta, odżywiona, jedwabista w dotyku. Zabieg doskonale wyrównuje koloryt, wygładza delikatne zmarszczki oraz zwęża pory. W długim okresie, przy zastosowaniu serii zabiegów, efektem oxybrazji będzie pobudzenie mikrokrążenia, korzystnie wpływającego na procesy regeneracyjne skóry.